Tralmakam pirmie vārti Čehijā, rezultatīvs arī Zīle

Šovakar Čehijas Ekstralīgas mačā Latvijas uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” komanda ar rezultātu 2:3 (0:3, 2:0, 0:0) piekāpās Liberecas “Bili Tygri” vienībai.

Tralmaks šajā mačā 13 minūtēs un 32 sekundēs guva vārtus, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon uzbrucējs piecās spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu, bet “Rytiri” ar diviem punktiem piecos mačos ierindojas pēdējā, 14. pozīcijā līgā.

Nākamā cīņa “Rytiri” paredzēta 29. septembrī mājās pret Brno “Kometa” vienību plkst. 19:00.

Citā mačā Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” klubs viesos ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0) viesos pēcspēles metienos pārspēja Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” vienību.

Zīle šajā spēlē 19 minūtēs un 53 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jaks 18 minūtēs un 51 sekundē bloķēja trīs metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta “-1”.

Tikmēr Freibergs 22 minūtē un 51 sekundē bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Zīle šosezon piecās spēlēs nopelnījis vienu piespēli, Jaks piecās cīņās ticis pie četrām piespēlēm, bet Freibergs piecos mačos punktus nav nopelnījis.

“Mountfield” sezonu turpinās 29. septembrī plkst. 18:00 viesos pret Tršinecas “Ocelari” vienību, bet “Verva” nākamā cīņa paredzēta 29. seprembrī plkst. 18:30 mājās pret “Mlada Boleslav” klubu.