Tralmakam divi metieni zaudējumā AHL (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providencas “Bruins” komanda ar rezultātu 2:3 (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienos piekāpās Springfīldas “Thunderbirds” vienībai.

Tralmakam šajā mačā divi metieni pa vārtiem, kā arī uzbrucējs laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrā trešdaļas 13. minūtē Vils Bitens mazākumā izvirzīja vadībā “Thunderbirds” vienību.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē ‘Tailers Takers dubultoja Springfīldas vienības pārsvaru. “Bruins” gan izdevās atspēlēties – 18. minītē Vinnijs Letieri guva divus vārtus vairākumā un panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā komandas vārtus neguva, bet pēcspēles metienos “Thunderbirds” izcīnīja uzvaru.

Joels Hofers atvairīja 38 no 40 “Bruins” metieniem, bet Kails Kaisers tika galā ar 27 no 29 “Thunderbirds” raidījumiem.

Tralmaks šosezon divās spēlēs ar punktiem nav izcēlies. “Bruins” ar 12 punktiem astoņās spēlēs ierindojas otrajā vietā Atlantijas divīzijā, bet “Thunderbirds” ar deviņiem punktiem astoņās spēlēs atrodas piektajā vietā Atlantijas divīzijā.

Nākamā spēle “Bruins” 3. novembrī plkst. 1:00 pēc Latvijas laika viesos pret Jūticas “Comets”.