Švanenbergs 7 minūtēs sakrāj 3 punktus, virkne latviešu rezultatīvi Francijas čempionātā

Jānis Švanenbergs, hokejazinas.com

Jānis Švanenbergs | Foto: Amjēnas "Gothiques"

Šovakar Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) spēlēs piedalījās septiņi Latvijas hokejisti.

Latviešu derbijā Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruānas “Dragons” viesos ar rezultātu 2:5 (1:4, 1:0, 0:1) piekāpās Amjēnas “Gothiques” ar Jāni Švanenbergu sastāvā.

Vīgners pirmā perioda vidū palīdzēja vairākumā atklāt mača rezultātu, atdodot rezultatīvu piespēli.

Šī bija Vīgnera pirmā spēle Ligue Magnus šosezon.

Švanenbergs 1. perioda 12. minūtē asistēja komandas pirmajos vārtos. Divarpus minūtes vēlāk viņš piespēlēja otrajā vārtu guvumā, bet 19. minūtē palīdzēja panākt 3:1. Uzbrucējs otrā perioda ievadā arī saņēma divas soda minūtes.

Divās spēlēs Švanenbergs trīsreiz piespēlējis.

Citā mačā Artūra Mickeviča komanda Gapas “Rapaces” ar 3:5 (0:1, 1:2, 2:2) atzina Anglē “Hormadi” pārākumu.

Mickevičs trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtsargu.

Savā atgriešanās sezonā Mickevičs divās spēlēs guvis vienus vārtus.

Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers” ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) zaudēja Anžēras “Ducs”

Jevpalovs uzvarēja vienīgo iemetienu, vienreiz meta pa vārtiem un savāca negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Divās spēlēs Jevpalovs guvis vienus vārtus.

Tikmēr Polcs bija pārāks piecos no 13 iemetieniem, kā arī pameta laukumu ar negatīvu “-1” lietderību.

Polcs šosezon pie punktiem vēl nav ticis.

Savukārt Šamonī-Monblānas “Pionniers”, kuras sastāvā spēlē Ričards Grīnbergs, savā laukumā pārspēja Briankūnas “Diables de Rouges” ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0).

Grīnbergs divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām atdeva rezultatīvu piespēli.

Šosezon divās spēlēs uzbrucējs atdevis divas piespēles. Šī ir Grīnberga pirmā sezona Francijas čempionātā.

Tikmēr aizsarga Daniela Goršanova Seržī-Pontuāzas “Jokers” viesos ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) papildlaikā uzveica Marseļas “Spartiates”.

Goršanovs pagarinājuma 27. sekundē rezultatīvi piespēlēja uzvaras vārtos.

Aizsarga kontā divos mačos viena rezultatīva piespēle.

Visbeidzot, bez aizsarga Harija Branta spēlējošā Nicas “Aigles” viesos piekāpās Grenobles “Bruleurs De Loups” ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:1) pagarinājumā.

Visām komandām nākamā spēle paredzēta 20. septembrī.