Švanenbergam pirmie vārti ECHL un pirmās zvaigznes gods (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Jāņa Švanenberga pārstāvētā Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) komanda Aidaho “Steelheads” ar rezultātu 4:1 (1:1, 0:0, 3:1) mājās uzvarēja Repidsitijas “Rush” vienību.

Švanenbergs šajā mačā guva savus pirmos vārtus ECHL karjerā, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs vārtus guva trešā perioda septītajā minūtē, izvirzot vadībā “Steelheads” komandu. Šie bija spēles uzvaras vārti. Tāpat Švanenbergs tika atzīts par mača pirmo zvaigzni.

Švanenbergam šosezon sešās spēlēs vārti un divas rezultatīvas piespēles, bet “Steelheads” ar desmit punktiem sešās spēlēs ierindojas pirmajā vietā Rietumu konferencē.