Švanenbergam piespēle ECHL, Feņenko četri spēka paņēmieni

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Jāņa Švanenberga pārstāvētā Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) komanda Aidaho “Steelheads” ar rezultātu 6:2 (4:1, 0:1, 2:0) viesos uzvarēja Aiovas “Heartlanders” vienību.

Švanenbergs piespēli nopelnīja komandas pirmajā vārtu guvumā pirmā perioda devītajā minūtē. Tāpat, uzbrucējam trīs metieni pa vārtiem un divas soda minūtes, kā arī pozitīvs lietderības koeficients “+1”.

Aizsarga Bogdana Hodasa pārstāvētā Rietumu hokeja līgas (WHL) komanda Medisinhetas “Tigers” ar rezultātu 2:4 (2:1, 0:1, 0:2) mājās piekāpās Reddīras “Rebels” komandai.

Hodasam šajā mačā trīs metieni pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients.

Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) spēlē Nika Feņenko Bē-Komo “Drakkar” ar rezultātu 2:5 (2:0, 0:3, 0:2) piedzīvoja zaudējumu Rimūskī “Ocanic”.

Feņenko šajā cīņā divi metieni pa vārtiem, četri spēka paņēmieni, divas soda minūtes un negatīvs lietderības koeficients “-1”.

Citā mačā Pētera Bulāna Šikūtimī “Saguenéens” ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) piekāpās Šerbrukas “Phoenix”.

Bulāns pa vārtiem šajā mačā nemeta un noslēdza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.