Sotnieks rezultatīvs, “Dragons” graujoša neveiksme Čempionu līgā (VIDEO)

Šovakar Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) komanda Ruānas “Dragons” Čempionu hokeja līgas mačā ar rezultātu 1:9 (0:3, 0:5, 1:1) viesos piekāpās Šveices hokeja līgas (NL) vienībai Ženēvas “Servette”.

Sotnieks šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un deviņas sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs piespēli nopelnīja trešā perioda trešajā minūtē, kad Marsels Haščāks panāca rezultātu 1:8.

Tikmēr Vīgners 12 minūtēs un 57 sekundēs ar rezultativitāti neizcēlās un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Vīgneram šosezon četrās čempionu līgas spēlēs viens vārtu guvums un viena piespēle, bet Sotnieks četros mačos nopelnījis vienu piespēli.

Pēc četrām spēlēm Ruānas komanda ar trim punktiem un atrodas 18. vietā 24 vienību konkurencē.