Sotniekam vārti pirmspēdējā pārbaudes spēlē

Latvijas hokeja izlases aizsargu Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka pārstāvētais Čehijas Ekstralīgas klubs Kladno “Rytiri”, kurš pieder leģendārajam Jaromiram Jāgram, pārbaudes spēlē ar 4:5 (2:1, 2:2, 0:2) piekāpās citai turnīra vienībai Liberecas “Bili Tygri”.

Šī bija pirmspēdējā pārbaudes spēle pirms regulārā čempionāta sākuma. Sotnieks pieteikumā tika iekļauts otrajā virknējumā, taču Cibuļskis palika ārpus pieteikuma.

Pirmā perioda trešajā minūtē rezutātu atklāja Kladno uzbrucējs Jakubs Dvorāks, bet Antonins Melka septītajā minūtē panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Sotnieks pirmās trešdaļas 12. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu, panākot 2:1.

Otrajā periodā Tomašs Filipī vairākumā panāca izlīdzinājumu, bet 11. minutē Adams Kubiks atjaunoja Kladno komandas pārsvaru.

Antonins Melka 17. minūtē dubultoja Sotnieka un Cibuļska komandas pārsvaru, taču vien 22 sekundes vēlāk Jaroslavs Vlahs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Veterāns Petrs Jelineks trešā mača nogriežņa piektajā minūtē vēlreiz panāca izlīdzinājumu, bet Mihaels Frolīks 13. minūtē jau izvirzīja vadībā Liberecas klubu. Pārsvaru izdevās noturēt līdz galam un Kladno “Rytiri” piedzīvoja zaudējumu.

Sotnieks astoņās aizvadītajās pārbaudes spēlēs Kladno kluba sastāvā ir nopelnījis sešus (2+4) rezultativitātes punktus.

Čehijas Ekstralīgas jaunā sezona sāksies 15. septembrī, bet latviešu hokejistu pārstāvētajiem klubiem pirmie mači paredzēti 16. septembrī.