Sotniekam piespēle uzvaras vārtos, rezultatīvs arī Dzierkals (VIDEO)

Latvijas izlases hokejisti Kristaps Sotnieks un Mārtiņš Dzierkals šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas Ekstralīgā komandu uzvarās.

Sotnieka un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno ”Rytiri” latviešu pārstāvēto klubu duelī viesos ar 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) apspēlēja aizsargu Kristapa Zīles, Ralfa Freiberga un Jāņa Jaka pārstāvēto Litvīnovas ”Verva”.

Pieredzējušais Sotnieks 51. minūtē asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā. Latviešu aizsargs šosezon 28 spēlēs ir atzīmējies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

Sotnieks laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Cibuļskis nospēlēja 20 minūtes un 58 sekundes, trīs reizes metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, pielietojot vienu spēka paņēmienu un maču noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Zīle uz ledus atradās 23 minūtes un 53 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus, veica vienu spēka paņēmienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Freibergs 18 minūšu un 32 sekunžu laikā vienu reizi apdraudēja pretinieku cietokšņa drošību un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Jaks nospēlēja 16 minūtes un 49 sekundes, trīs reizes metot pa sāncenšu vārtiem un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat ar rezultatīvu piespēli izcēlās arī uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, kurš palīdzēja Česke Budejovices ”Motor”, ko pārstāv arī aizsargs Kristofers Bindulis, izbraukumā ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:1) sakaut Hradeckrālovas ”Mountfield”.

Pamatlaika izskaņā Dzierkals asistēja komandas trešajā vārtu guvumā, palīdzot komandas biedram ieraidīt ripu tukšā pretinieku cietoksnī. Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 30 mačos ir nopelnījis 13 (4+9) punktus.

Dzierkals uz ledus pavadīja 16 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Bindulis 17 minūšu un 39 sekunžu laikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari”, kas mājās ar 7:2 (3:0, 3:1, 1:1) sagrāva Brno ”Kometa”.

Čukste nospēlēja 19 minūtes un divas sekundes, izpildot trīs metienu pa sāncenšu vārtiem, bloķējot divus pretinieku metienus un spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat pārliecinošu panākumu svinēja arī Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri”, kas viesos ar 7:3 (4:1, 1:2, 2:0) pārspēja uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvēto ”Mlada Boleslav”.

Balinskis laukumā pavadītajās 19 minūtēs un 47 sekundēs ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Bičevskis uz ledus atradās vien desmit minūtes un 24 sekundes, uzvarot tikai vienā no astoņiem (13%) iemetieniem un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -2.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga