Sotnieka un Vīgnera klubs saņem pamatīgu pērienu Čempionu līgas mačā

Šovakar Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) komanda Ruānas “Dragons” Čempionu hokeja līgas mačā ar rezultātu 3:8 (2:6, 0:1, 1:1) mājās piekāpās Somijas hokeja līgas (Liiga) vienībai Lahti “Pelicans”.

“Dragons” rindās ar vārtu guvumu un piespēli izcēlās Antonins Honejseks, bet pa precīzam metienam nopelnīja Marsels Haščāks un Frānsiss Perons.

“Pelicans” labā vārti un divas piespēles Ātu Jamsena, Konstas Hirvonena un Patrika Karlsona kontā, precīzs metiens un piespēle Kasperam Pūtio, Larsam Brigmanam, Raienam Lašam un Sakem Hemelainenam, divas piespēles Eliasam Vilenam, bet vārtu guvums Peteri Rīhinenam.

Sotnieks šajā spēlē uz ledus pavadīja 18 minūtes un 27 sekundes, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Tikmēr Vīgners 17 minūtēs un 53 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Jaspers Patrikainens atvairīja 24 no 27 “Dragons” metieniem, bet Matija Pintaričs tika galā ar 28 no 36 “Pelicans” raidījumiem.

Vīgneram šosezon divās čempionu līgas spēlēs viens vārtu guvums un viena piespēle, bet Sotnieks divos mačos ar rezultativitāti nav izcēlies.

Pēc divām spēlēm Ruānas komanda palikusi bez punktiem un atrodas 22. vietā 24 vienību konkurencē.

Nākamā spēle latviešu pārstāvētajam klubam paredzēts 7. septembrī plkst. 20:00 viesos pret Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Zviedrijas hokeja līgas (SHL) klubu Šellefteo “AIK”.