Sotnieka un Vīgnera klubs Čempionu līgas mačā pieveic Dzierkala komandu

Šovakar Čempionu hokeja līgas mačā Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) komanda Ruānas “Dragons” ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) viesos pārspēja Mārtiņa Dzierkala Zviedrijas hokeja līgas (SHL) vienību Šellefteo “AIK”.

Vienīgos vārtus spēlē pirmā perioda desmitajā minūtē guva “Dragons” uzbrucējs Frānsiss Perons.

Sotnieks šajā cīņā uz ledus pavadīja 22 minūtes un 48 sekundes, izpildīja vienu metienu pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Vīgners 15 minūtēs un 56 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Dzierkals mačā uz ledus atradās 17 minūtes un 49 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Matija Pinatričs atvairīja katru no 31 “AIK” metiena, bet Dāvids Rautio apstādināja 19 no 20 “Dragons” raidījumiem.

Trīs Čempionu līgas cīņās šosezon Dzierkals izcēlies ar diviem precīziem metieniem, Vīgners guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli, bet Sotnieks ar rezultativitāti nav izcēlies.

Pēc trim aizvadītām spēlēm Ruānas komanda ar trīs punktiem ieņem desmito vietā 24 vienību konkurencē, bet Šellefteo klubs ar trim punktiem trīs mačos ierindojas 16. pozīcijā.