Smons Šveicē tiek pie punkta otrajā spēlē pēc kārtas

Sandis Smons, hokejazinas.com

Sandis Smons | Foto: LHF

Šovakar vairākas komandas aizvadīja jaunās sezonas spēles Šveices pēc spēka 2. hokeja līgā jeb Sky Swiss League.

Latviešu hokejista Riharda Melnalkšņa pārstāvēt EHC “Olten” savā laukumā tikās ar Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:4.

Melnalksnis aizvadītajā mačā spēlēja trešajā maiņā, pavadot laukumā 12 minūtes, kuru laikā veica divus metienus un nopelnīja koeficientu “-2”.

Andersons bija pirmš maiņas uzsbrucējs un palika bez punktiem. Andersons laukumā pavadīja 19 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, nopelnīja koeficientu “-1” un vienu noraidījumu.

Smons bija trešās maiņas aizsargs un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Aizsargs nospēlēja 19 minūtes, izdarīja trīs metienus, nopelnīja noraidījumu, kā arī koeficientu “+1”.

Citā spēlē uzbrucēja Darela Dukura pārstāvētā EHC “Chur” savā laukumā uzņēma HC “Sierre”, kurā spēlē Roberts Cjunskis, un piedzīvoja zaudējumu ar 1:3.

Dukurs aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā, laukumā pavadot 17 minūtes, kuru laikā nopelnīja koeficientu “-1”.

Savukārt Cjunskis bija ceturtās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja septiņas minūtes, kurās uzvarēja trīs no sešiem iemetieniem.