Smirnovs aizvada pirmo spēli sezonā; Balcers bloķē divus metienus

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Langnavas “Tigers” ar Oskaru Lapinski sastāvā savā laukumā tikās ar HC “Ajoie” klubu un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 3:2.

Lapinskis šajā mačā spēlēja trešajā maiņā un 14 minūtēs nopelnīja koeficentu “-1”.

Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā savā laukumā uzņēma SC “Bern” un uzvarēja ar rezultātu 4:1. Bernes klubs izvīrzījās vadībā pirmajā periodā, bet otrajā mājinieki mazākumā panāca 1:1. Trešajā trešdaļā sešu minūšu laikā “Lions” hokejisti guva trīs vārtus, svinot otro uzvaru pēc kārtas.

Balcers spēlēja otrajā maiņā un 20 minūšu laikā izdarīja divus metienus, bloķēja divu metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Rapersvilas-Jonas “Lakers” komandas rindās šovakar rezervē palika vārtsargs Ivars Punnenovs, bet viņa pārstāvētais klubs viesos ar 3:1 pārspēja “Ambri-Piotta”.

Vēl vienā spēlē Denisa Smirnova EHC “Kloten” viesos ar 1:5 zaudēja EHC “Biel-Bienne” hokejistiem. Smirnovam šī bija pirmā spēle šosezon, jo uzbrucējs pirmssezonas pārbaudes spēlē salauza potīti. Smirnovs bija ceturtās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja četras minūtes, kuru laikā uzvarēja divus no trīs iemetieniem.