Skvorcovs turpina spēlēt rezultatīvi Dānijas līgā

Šovakar Latvijas izlases hokejistu Gunāra Skvorcova un Harija Branta pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Odenses “Bulldogs” ar rezultātu 5:2 (1:2, 2:0, 2:0) mājās uzveica Frederikshavnas “Hawks” vienību.

Skvorcovs šajā spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Latvijas uzbrucējs asistēja Kimi Koivistes vārtu guvumā pirmā perioda 11. minūtē, “Bulldogs” panākot rezultātu 1:1.

Tikmēr Brants šajā cīņā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Skvorcovs šosezon divās spēlēs nopelnījis vārtu guvumu un piespēli, bet Brants divos mačos pie punktiem nav ticis.

“Bulldogs” ar sešiem punktiem divās cīņās ierindojas pirmajā vietā Dānijas līgā.

Citā mačā Artūra Salijas Esbjergas “Energy” ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) viesos piedzīvoja zaudējumu “Sonderjyske” vienībai.

Salija šajā spēlē izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Hokejists šajā sezonā divās spēlēs ar punktiem nav izcēlies. “Energy” ar trim punktiem divās spēlēs atrodas piektajā vietā Dānijas līgā.