Skvorcovs rezultatīvs otrajā spēlē pēc kārtas, Salijas klubs izrauj septīto spēli

Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) ceturtdaļfināla sērijā izšķirošo septīto spēli šovakar izrāva aizsarga Artūra Salijas pārstāvētā Esbjergas “Energy”, kas sestajā mačā savā laukumā ar 5:1 (0:0, 1:1, 4:0) apspēlēja aizsarga Harija Branta un uzbrucēja Gunāra Skvorcova pārstāvēto Odenses “Bulldogs” un sērijā panāca 3-3.

Salija darbojās uzvarētāju trešajā aizsargu pārī.

Aizsargs regulārajā sezonā 35 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, bet sešos Play-off mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu.

Skvorcovs 25. minūtē asistēja “Bulldogs” vienīgajā vārtu guvumā, palīdzot viesiem atklāt mača rezultātu.

Šosezon regulārajā sezonā uzbrucējs 48 spēlēs guva 17 vārtus un atdeva 24 rezultatīvas piespēles, bet sešos Play-off mačos nopelnījis trīs (2+1) punktus.

Tikmēr Brants atzīmējās ar divām soda minūtēm.

Aizsargs regulārajā čempionātā 43 cīņās guva piecus vārtus un deviņas reizes rezultatīvi asistēja partneriem, taču sešos Play-off mačos pie punktiem nav ticis.

Sērijas izšķirošā spēle tiks aizvadīta 22. martā, plkst. 20:00. Tā norisināsies Odensē.