Skvorcovs mazākumā ieraida ripu tukšos Ahtonova komandas vārtos

Šovakar Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) spēlē Gunāra Skvorcova un Harija Branta Odenses “Bulldogs” latviešu derbijā viesos apspēlēja Ņikitas Ahtonova pārstāvēto Rodovres “Mighty Bulls” ar rezultātu 5:2 (2:0, 2:1, 1:1).

Skvorcovs uzstādīja mača gala rezultātu 59. minūtē, spēlējot formātā “4 pret 6”, ieraidot ripu tukšos “Mighty Bulls” vārtos. Skvorcovam tika ieskaitīti arī komandas trešie vārti, kad 2. perioda 16. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu.

Skvorcovs šajā mačā atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem un trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, bet Brants šajā spēlē nepiedalījās.

Ahtonovs, spēlējot ceturtajā virknējumā, ne ar ko ievērības cienīgu neatzīmējās. Pēdējās divas spēles Ahtonovs izlaida.

Jāpiemin, ka uzbrucējs Skvorcovs jau trešo maču pēc kārtas aizvadīja trešajā aizsargu pārī, aizvietojot savainoto Hariju Brantu. Hokejists savulaik brīžiem spēlēja aizsardzībā Rīgas “Dinamo” komandā.

Šosezon Skvorcovs 19 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet Brants 16 cīņās ticis pie trīs precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Ahtonova kontā 16 spēlēs viena piespēle.

“Mighty Bulls” ar 18 punktiem 19 spēlēs ierindojas astotajā pozīcijā deviņu komandu konkurencē. Tikmēr “Bulldogs” ar 33 punktiem 19 spēlēs atrodas trešajā vietā Dānijas hokeja līgā.