Skvorcovs atklāj sezonu ar vārtu guvumu un uzvaru

Šovakar Latvijas izlases hokejistu Gunāra Skvorcova un Harija Branta pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Odenses “Bulldogs” ar rezultātu 5:3 (1:2, 2:0, 2:1) viesos uzveica Herlevas “Eagles” vienību.

Skvorcovs šajā spēlē izcēlās ar precīzu metienu un piecas reizes meta pa vārtiem.

Latvijas uzbrucējs vārtu guvumu nopelnīja otrās trešdaļas ceturtajā minūtē, izvirzot “Bulldogs” vienību vadībā ar rezultātu 3:2.

Tikmēr Brants šajā cīņā ar rezultativitāti neizcēlās, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Gunāram Skvorcovam šī ir trešā sezona Odenses klubā, bet Brants, kurš pagājušajā sezonā pārstāvēja “Zemgale/LBTU” komandu Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) un Optibet hokeja līgā (OHL), šovakar piedzīvoja debijas spēli Dānijas līgā.

Nākamā spēle latviešu pārstāvētajai vienībai paredzēta 5. septembrī mājās plkst. 20:00 pret Frederikshavnas “Hawks” klubu.