Skvorcovam un Salijam zaudējums Dānijā

Vakar Latvijas hokejistu Gunāra Skvorcova un Artūra Salijas pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Odenses “Bulldogs” viesos ar rezultātu 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) piekāpās Rungstedas “Seier Capital” vienībai.

Gan Skvorcovam, gan Salijam šajā mačā divi metieni pa pretinieku vārtiem.

Pirmā perioda piektajā minūtē Gustavs Grīns atklāja mača rezultātu “Seier Capital” labā, bet markuss Olsons septītajā minūtē dubultoja pārsvaru. Radims Pirouteks desmitajā minūtē gan samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Tims Deilijs vairākumā atjaunoja Rungstedas komandas divu vārtu priekšrocību, bet trešā mača nogriežņa izskaņā Janniks Vedels tukšos vārtos guva ceturto mājinieku ripu un pielika punktu mačam.

Nākamā spēle Skorcova un Salijas komandai 7. oktobrī mājās pret Esbjergas “Energy”.