Siksnam vēl divi punkti, ”Arlan” turpina sezonu bez zaudējumiem

Latviešu aizsargs Edgars Siksna otro dienu pēc kārtas izcēlies ar divām rezultatīvām piespēlēm Kazahstānas hokeja līgā.

Siksnas pārstāvētā Kekšetau “Arlan” šodien mājās ar 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) apspēlēja “Almaty”.

Latvijas aizsargs 15. minūtē asistēja ”Arlan” pirmajā vārtu guvumā, bet trešā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atzīmējās ar rezultatīvu piespēli arī mājinieku ceturtajos vārtos.

Abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Vakar “Arlan” svinēja graujošo panākumu ar 7:1. Siksna arī vakardienas mačā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Latviešu aizsargs ticis pie punktiem jau četrās spēlēs pēc kārtas. Kopumā šosezon Siksna desmit mačos atzīmējies ar trīs gūtiem vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

“Arlan” ar 20 punktiem desmit spēlēs šobrīd ir Kazahstānas čempionāta vicelīdere. Siksnas pārstāvētais klubs šosezon nav piedzīvojis vēl nevienu zaudējumu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Pro.ligasy.kz