Siksna un Fjodorovs rezultatīvi izslēgšanas spēļu ievadā

Latvijas hokejisti Edgars Siksna un Deniss Fjodorovs šodien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Kazahstānas hokeja līgas izslēgšanas spēļu ievadā.

Mūsu spēlētāju pārstāvētā Karagandas ”Saryarka”, ko vada Pēteris Skudra, pirmajā ceturtdaļfināla mačā mājās ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Petropavlovskas “Kulager” un līdz ar to sērijā izvirzījās vadībā ar 1-0.

Fjodorovs astotajā minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Saryarka” atklāt cīņas rezultātu.

Latvijas uzbrucējs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja trijos no 11 (27,3%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Fjodorovs bija rezultatīvs jau sestajā spēlē pēc kārtas. Latvijas hokejists šosezon 42 regulārā čempionāta mačos sakrāja 27 (10+17) punktus.

Tikmēr Siksna 54. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas pēdējos vārtos un palīdzēja mājiniekiem nostiprināt pārsvaru.

Latviešu aizsargs trīs reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Siksna regulārajā sezonā 38 spēlēs nopelnīja 34 (6+28) punktus.

Abas komandas rīt vēlreiz krustos nūjas savā starpā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Pro.ligasy.kz