Siksna uguņo Kazahstānā, Fjodorovam uzvaras vārti

Latviešu aizsargs Edgars Siksna šodien izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Kazahstānas hokeja līgā. Tāpat ar gūtiem vārtiem atzīmējās arī uzbrucējs Deniss Fjodorovs.

Siksnas un Fjodorova rezultatīvais sniegums palīdzēja Pētera Skudras vadītajai Karagandas ”Saryarka” viesos ar 9:1 (3:0, 3:0, 3:1) saraut gabalos Pavlodaras ”Ertis”.

Fjodorovs sestajā minūtē pēc Siksnas piespēles guva komandas uzvaras vārtus, tobrīd uz tablo panākot 2:0. Latviešu aizsargs 24. minūtē asistēja arī viesu ceturtajā vārtu guvumā (4:0), bet 55. minūtē guva komandas pēdējos vārtus un panāca 9:0.

Siksna izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +3. Latviešu aizsargs šosezon 36 spēlēs ir sakrājis 33 (6+27) punktus.

Tikmēr Fjodorovs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2. Latvijas uzbrucējs 39 mačos izcēlies ar desmit gūtiem vārtiem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat panākumu svinēja arī uzbrucēja Daņilas Larionova pārstāvētā Kekšetau ”Arlan”, kas mājās ar 5:2 (2:0, 1:1, 2:10 apspēlēja ”Almaty”.

Larionovs laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Latvijas uzbrucējs ”Arlan” rindās 33 spēlēs ir nopelnījis 16 (9+7) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Pro.ligasy.kz