Siksna rezultatīvs sīvā cīņā pret bijušo komandu

Kazahstānas hokeja līgā šodien Latvijas aizsarga Edgara Siksnas pārstāvētā Kekšetau “Arlan” ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā izbraukumā atzina Karagandas “Saryarka” pārākumu.

Siksna otrās trešdaļas 8. minūtē rezultatīvi piespēlēja komandas otrajos vārtos.

Latviešu aizsargs šosezon 45 mačos guvis piecus vārtus un atdevis 28 rezultatīvas piespēles.

Jāpiebilst, ka “Saryarka” ir Siksnas bijusī komanda, kuru viņš pārstāvēja astoņas sezonas pirms pārcelšanās uz “Arlan”. No 2019. līdz 2023. gadam Siksna bija “Saryarka” kapteinis. Šobrīd viņš pilda Kekšetau kluba kapteiņa pienākumus.

“Arlan” ar 80 punktiem 46 spēlēs ir līgas līdere. Savukārt, “Saryarka” ar 51 punktiem 48 spēlēs ierindojas piektajā pozīcijā.

Nākamo maču Siksnas komanda aizvadīs 2. februārī pret Uzbekistānas komandu Taškentas “Humo”.