Siksna rezultatīvi iesāk regulārā čempionāta 2. kārtu

Kazahstānas hokeja līgā šodien Latvijas aizsarga Edgara Siksnas pārstāvētā Kekšetau “Arlan” ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) apspēlēja Atirau “Beibarys”.

Siksna trešā perioda 18. minūtē atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot gūt trešos “Arlan” vārtus.

Latviešu aizsargs šosezon 41 mačā guvis četrus vārtus un atdevis 27 rezultatīvas piespēles.

Šī kļuva par “Arlan” pirmo spēli 2024. gadā un Kazahstānas čempionāta 2. kārtā. Turnīra reglaments paredz, ka otrajā kārtā katra komanda aizvadīs pa spēlei ar visām līgas komandām (pieci mači mājās un pieci viesos), un pēc kopvērtējuma tiks sadalītas vietas Play-off, kuram kvalificēsies astoņas vienības. Pirmajā kārtā iegūtie punkti tiks skaitīti kopā ar otro kārtu.

“Arlan” ar 71 punktu 41 spēlē ir līgas līdere.

Nākamo maču Siksnas komanda aizvadīs 15. janvārī, kad izbraukumā spēkosies ar Petropavlovskas “Kulager”.