Sējējs uzvar pagarinājumā; Belincona turpina krāt punktus

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) tika aizvadītas vairākas spēles, kurās laukumā devās latviešu hokejisti.

Kūsnahtas “Lions”, kuru pārstāv aizsargs Nauris Sējējs, savā laukumā tikās ar EHC “Basel” hokejistiem un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 2:1.

Sējējs aizvadītajā mačā bija trešās maiņas aizsargs, laukumā pavadot gandrīz 17 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Citā spēlē “La Chaux-De-Fonds” bez savainotā Sanda Smona, bet ar Tomu Andersonu viesos tikās ar “EHC Winterthur” un piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar 2:3.

Andersons šajā spēlē laukumā pavadīja 21 minūti un 46 sekundes (otrs lielākais spēles laiks komandā), bloķējot vienu metienu, kā arī nopelnot koeficentu “-1”.

Riharda Melnakšņa pārstāvētā  EHC “Olten” viesos spēlēja ar Martiņjī “HCV Red Ice” un sagrāva pretiniekus ar 9:1.

Melnalksnis šovakar spēlēja kā 13. uzbrucējs, laukumā pavadot nedaudz vairāk par septiņām minūtēm, kuru laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”.

Vēl vienā spēlē līgas vājākā vienība Belinconas “Rockets” (Rihards PuideDarels Dukurs) izbraukumā tikās ar EHC “Visp” un piekāpās pagarinājumā ar 3:4. Līdz ar zaudējumu pārtrūka divu uzvaru sērija, bet kopumā Belinconas klubs izcīnījis punktus pēdējās trīs spēlēs.

Dukurs laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 12 minūtēm, kuru laikā veica divus metienus un nopelnīja koeficentu “+1”. Uzbrucējs spēlēja otrajā maiņā.

Puide spēlēja 13 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”. Hokejists mačā spēlēja ceturtajā virknējumā.

Līgas līderi ar 38 punktiem ir “Olten” hokejisti, kuriem ar 33 seko “Lions”, bet trijnieku ar 30 punktiem noslēdz Lašodefonas klubs.