Sējējam piespēle un uzvara sērijā, nākamā kārta arī Melnalksnim

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) ceturtdaļfināla kārtas sestajā mačā Latvijas aizsarga Naura Sējēja pārstāvētā Kūsnahtas “Lions” komanda viesos ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) apspēlēja “HC Sierre” vienību.

Sējējs šajā cīņā 15 minūtēs un vienā sekundē atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā 28 spēlēs aizsargs guva trīs vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet sešos Play-off mačos hokejists atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Lions” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ klubs ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) viesos pārspēja “HC Thurgau” komandu.

Melnalksnis šajā spēlē 11 minūtēs un 47 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu un laukumu pameta ar neitrāli lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 43 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles, bet sešās Play-off cīņās hokejists nopelnījis divas piespēles.

“EHC Olten” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2.