Sējējam piespēle un “+2”; Andersonam ar Smonu sausais zaudējums

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā (SL) tika aizvadīti izslēgšanas spēļu pirmās kārtas ceturtie mači, un laukumā devās vairāki latviešu hokejisti.

“La Chaux-De-Fonds” (1.) – EHC “Winterthur” (8.). Sērijā 2-2.

Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” izbraukumā tikās ar Vintertūras klubu un piedzīvoja sauso zaudējumu ar 0:4.

Andersons spēlēja pirmajā maiņā un laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, bloķēja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-2”.

Smons bija ceturtās maiņas aizsargs un 11 minūtēs izdarīja vienu metienu, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu.

EHC “Olten” (3.) – HC “Thurgau” (6.). Sērijā 2-2.

Riharda Melnalkšņa EHC “Olten” izbraukumā tikās ar HC “Thurgau” hokejistiem un piekāpās ar rezultātu 1:2.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā un 12 minūšu laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, kā arī zaudēja divus iemetienus.

Kīsnahtas “Lions” (4.) – HC “Sierre” (5.). Sērijā 2-2.

Naura Sējēja Kīsnahtas “Lions” viesos tikās ar HC “Sierre” hokejistiem un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 6:5.

Šī bija viena no šī vakara aizraujošākajām spēlēm. HC “Sierre” pēc otrās trešdaļas bija vadībā ar 3:0, bet trešajā periodā astoņu minūšu laikā “Lions” guva piecus vārtus, panākot vadību ar 5:3. Tomēr pamatlaikā viesi pārsvaru nespēja nosargāt, un pēdējā minūtē mājinieki guva divus vārtus, izlīdzinot rezultātu 5:5. Uzvaru “Lions” izrāva pagarinājuma 16. minūtē ar precīzu metienu no zilās līnijas.

Sējējs šajā mačā bija ceturtās maiņas aizsargs un rezultatīvi asistēja piekto vārtu guvumā. Aizsargs laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+2”.

Tikmēr pie pirmās uzvaras play-off pirmajā kārtā tika regulārās sezonas otrās vietas īpašniece EHC “Basel”, kas viesos ar 7:2 pārspēja septīto stiprāko komandu EHC “Visp”. Fispas klubs joprojām sērijā saglabā vadību ar 3-1.