Sējējam aktīvs sniegums pret Melnalkšņa komandu, sērijā būs nepieciešama 7. spēle

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) pusfināla kārtas sestajā mačā aizsarga Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” mājās ar rezultātu 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) apspēlēja Latvijas uzbrucēja Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-3.

Sējējs uz ledus pavadītajās 14:13 minūtēs bloķēja piecus (!!!) pretinieku metienus, trīsreiz apdraudēja sāncenšu vārtus, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā 28 spēlēs aizsargs guva trīs vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet 12 Play-off mačos hokejists guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Melnalksnis deviņās minūtēs un 14 sekundes veica divus metienus pa vārtiem un uzvarēja abus iemetienus.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 43 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles, bet deviņās Play-off cīņās hokejists atdevis divas piespēles.

Izšķirošā, septītā spēle tiks aizvadīta 15. martā.

Atgādinām, ka otrajā pusfināla sērijā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds”.