Sējēja divas piespēles palīdz “GCK Lions” uzvarēt, Andersons nerealizē bullīti

Šovakar Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) spēlēs laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Toma Andersona un Sanda Smona pārstāvētā “La Chaux-De-Fonds” komanda viesos piekāpās “HC Sierre” ar rezultātu 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā.

Andersons bullīšu sērijā neizmantoja savu iespēju. Mača gaitā uzbrucējs nospēlētajās 23 minūtēs un piecās sekundēs piecas reizes meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes, vienu metienu bloķēja, kā arī maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Smons mačā nepiedalījās.

Šosezon 20 spēlēs Andersons guvis četrus vārtus un atdevis 16 piespēles, bet Smons traumas dēļ šosezon vēl laukumā nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 34 punktiem 20 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ viesos kapitulēja “EHC Winterthur” ar 2:6 (1:3, 0:2, 1:1).

Melnalksnis 14:11 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem.

Šosezon uzbrucējs 18 spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“EHC Olten” ar 44 punktiem 20 mačos atrodas pirmajā vietā SL.

Uzvaru izcīnīja Naura Sējēja Kūsnahtas “GCK Lions”, kas ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) viesos pārspēja Martiņjī “HCV Red Ice”.

Sējējs atdeva divas rezultatīvas piespēles. No sākuma viņš piespēlēja Julianam Metleram otrās trešdaļas sākumā, taču vēlāk asistēja Janam Springam trešajā periodā. Aizsargs uz ledus pavadītajās 13:11 minūtēs sakrāja pozitīvu lietderību “+2”.

Šosezon 14 spēlēs aizsargs guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles.

“GCK Lions” ar 39 punktiem 20 mačos atrodas otrajā pozīcijā līgā.