Salija kļūst par mača galveno varoni Dānijā

Latviešu aizsargs Artūrs Salija šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Dānijas čempionātā (Metal Ligaen) komandas uzvarā.

Salijas un Latvijas izlases uzbrucēja Gunāra Skvorcova pārstāvētā Odenses ”Bulldogs”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) pieveica ”Aalborg”.

Pieredzējušais Salija 49. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Bulldogs” panākt izlīdzinājumu (1:1), bet 62. minūtē latviešu aizsargs, gūstot savus pirmos vārtus sezonā, izrāva viesiem uzvaru – 2:1.

Salija šosezon 14 spēlēs ir nopelnījis deviņus (1+8) rezultativitātes punktus.

Tikmēr Skvorcovs šoreiz pie rezultativitātes punktiem netika. Latviešu uzbrucējs 14 mačos ir atzīmējies ar deviņiem gūtiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Ar 14 spēlēs izcīnītiem 25 punktiem ”Bulldogs” ieņem ceturto vietu Dānijas čempionāta kopvērtējumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen