Rubīns rezultatīvs, Belevilas “Senators” zaudējums papildlaikā (VIDEO)

Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pāstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Belevilas “Senators” ar rezultātu 3:4 (3:2, 0:0, 0:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Ročesteras “Americans” vienībai.

Kristiānam Rubīnam šajā mačā viena rezultatīva piespēle, divi metieni pa vārtiem, piecas soda minūtes, kā arī pozitīvs lietderības koeficients “+1”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē Brendons Biro vairākumā atklāja mača rezultātu mājinieku labā, bet Anguss Krukšanks astotajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Rubīns desmitajā minūtē nopelnīja piecu minūšu noraidījumu, bet Ročesteras vienība nespēja to izmantot, nopelnot divus noraidījumus. Viktors Lodins spēja izmantot “Americans” kļūdas un izvirzīja vadībā “Senators”.

Šons Malouns pirmās trešdaļas 14. minūtē vairākumā panāca izlīdzinājumu, taču 17. minūtē Rubīns raidīja ripu uz vārtiem un atlēkušo metienu vārtos ievirzīja Rurks Šartjē.

Otrajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizvēlās, bet Lūkašs Rouseks trešā mača nogriežņa septītajā minūtē vēlreiz panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo. Papildlaikā uzvaru “Americans” vienībai izrāva Anderss Bjorks.

Kevins Mandolese atvairīja 26 no 30 “Americans” metieniem, bet Uko Peka Lūkonens tika galā ar 20 no 23 “Senators” raidījumiem.

Rubīnam šosezon trīs mačos viens vārtu guvums un viena rezultatīva piespēle. “Senators” ar pieciem punktiem trīs mačos atrodas pirmajā vietā Ziemeļu divīzijā.

Nākamais mačs Rubīna klubam 22. oktobrī plkst. 2:05 pēc Latvijas laika mājās pret Springfīldas “Thunderbirds”.