Rubīns kārtīgi nomētā pretinieku vārtus, Ābola un Dzierkala komandas saņem pērienu

Šovakar Zviedrijas hokeja līgā (SHL) spēles aizvadīja trīs Latvijas hokejisti.

Aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” mājās piekāpās Vekšes “Lakers” ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:1, 1:2).

Rubīns kārtīgi nomētāja pretinieku vārtsargu, izpildot astoņus (!!!!) metienus. Nospēlētajās 16:22 minūtēs aizsargs vēl pielietoja spēka paņēmienu un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Aizsargs šosezon 21 spēlē guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“MoDo” ar 30 punktiem 21 spēlē atrodas vien desmitajā pozīcijā 14 komandu konkurencē. Rubīna komanda nākamo spēli aizvadīs 30. novembrī pret “Linkopings HC”.

Citā mačā uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” komanda ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) kapitulēja “Timra IK”.

Ābols uz ledus pavadītajās 16:30 minūtēs uzvarēja 10 no 15 iemetieniem un sakrāja negatīvu lietderību “-3”.

Uzbrucējs šosezon 21 spēlē guvis 11 vārtus un atdevis četras piespēles.

“Rogle” ar 30 punktiem 21 mačā ierindojas 11. vietā SHL. “Rogle” nākamā cīņa paredzēta 30. novembrī pret “Frolunda HC”.

Visbeidzot, Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” ar 4:7 (2:1, 0:3, 2:3) zaudēja “Farjestad BK”.

Dzierkals netika pieteikts mačam.

Uzbrucējs SHL aizvadītajās 18 spēlēs izcēlies tikai ar vienu vārtu guvumu.

“AIK” ar 35 punktiem 21 mačā ieņem ceturto vietu līgā. Nākamā spēle komandai paredzēta 30. novembrī pret “Lulea HF”.