Rubīns gūst vārtus sausajā uzvarā pār Ābola klubu (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) viesos uzvarēja Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” vienību.

Rubīns šajā mačā 18 minūtēs un 13 sekundēs guva vārtus, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Hokejists ar precīzo metienu izcēlās otrās trešdaļas trešajā minūtē, atklājot mača rezultātu.

Šosezon 23 cīņās aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “MoDo” ar 33 punktiem 23 spēlēs ierindojas desmitajā pozīcijā SHL.

Nākamais mačs Rubīna klubam paredzēts 7. decembrī mājās plkst. 20:00 pret “Timra” vienību.

Tikmēr Ābols šajā spēlē uz ledus atradās 21 minūti un 38 sekundes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 57% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 23 spēlēs nopelnījis 11 vārtu guvumus un astoņas piespēles, bet “Rogle” ar 32 punktiem 23 cīņās ierindojas 11. vietā SHL.

“Rogle” nākamā cīņa paredzēta 7. decembrī plkst. 20:00 viesos pret Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK”.