Rubīns asistē uzvaras vārtos, Dzierkalam noraidījums

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlēs piedalījās trīs Latvijas hokejisti.

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) pārspēja “Linkoping HC”.

Sev atvēlētajās 12:29 minūtēs Dzierkals veica trīs metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Dzierkals desmit spēlēs guvis vienus vārtus.

“AIK” ar 20 punktiem desmit mačos ieņem 2. vietu SHL. Nākamo spēli komanda aizvadīs 17. oktobrī Čempionu hokeja līgas ietvaros pret Insbrukas “HC Tiroler Wasserkraft”.

Citā mačā Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo” mājās ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) apspēlēja “Orebro”.

Rubīns atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, asistējot “MoDo” uzvaru nesošajos vārtos trešā perioda 11. minūtē.

Rubīns šajā mačā 20 minūtēs un septiņās sekundēs pielietoja divus spēka paņēmienus un sakrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon Rubīns desmit spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles.

“MoDo” ieņem 3. vietu ar 18 punktiem desmit spēlēs. Čukstes komanda nākamo spēli aizvadīs 19. oktobrī pret Vekšes “Lakers”.

Visbeidzot, Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” izbraukumā ar rezultātu 2:4 (0:2, 1:0, 1:2) atzina “Farjestad BK” pārākumu.

Ābols uz laukuma pavadītajās 17:50 minūtēs uzvarēja piecus no 14 iemetienus, divreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Ābols desmit cīņās guvis četrus vārtus un atdevis divas piespēles.

“Rogle” ar 13 punktiem desmit mačos ieņem 10. vietu līgā. Nākamā spēle komandai paredzēta 19. oktobrī pret Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Šellefteo “AIK”.