Rubīnam rezultatīva piespēle un izšķirošs noraidījums mačā Zviedrijā

Kristiāns Rubīns, hokejazinas.com

Kristiāns Rubīns | Foto: Jonas Forsberg, Imago

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 3:4 (1:2, 2:0, 0:1, 0:1) savā laukumā papildlaikā piekāpās “Leksands IF” vienībai.

Rubīns šajā mačā 19 minūtēs un 51 sekundē atdeva rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jāpiemin, ka Rubīns noraidījumu par sitienu pretiniekam ar celi nopelnīja papildlaikā un tas izrādījās izšķirošs – pretinieku uzbrucējs Džastins Klūss izmantoja vairākumu un guva uzvaras vārtus.

Šosezon 32 cīņās aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, bet “MoDo” ar 43 punktiem 32 spēlēs ierindojas desmitajā pozīcijā SHL.

Nākamais mačs Rubīna klubam paredzēts 13. janvārī mājās plkst. 19:00 pret “IK Oskarshamn” vienību.

Citā mačā uzbrucēja Rodrigo Ābola Engelholmas “Rogle” klubs mājās ar rezultātu 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) apspēlēja “Timra IK” vienību.

Ābols šajā spēlē uz ledus atradās 17 minūtes un 16 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 64% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 33 spēlēs nopelnījis 12 vārtu guvumus un astoņas piespēles, bet “Rogle” ar 45 punktiem 33 cīņās ierindojas devītajā vietā SHL.

“Rogle” nākamā cīņa paredzēta 13. janvārī plkst. 16:15 viesos pret “Frolunda HC”.

Visbeidzot, uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” komanda savā laukumā ar rezultātu 3:1 (3:o, 0:1, 0:0) pieveica “HV 71” vienību.

Dzierkals šajā spēlē laukumā pavadīja 12 minūtes un 17 sekundes, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 25 Zviedrijas hokeja līgas mačos guvis vienus vārtus, bet astoņās Čempionu līgas cīņās hokejists izcēlies ar trīs precīziem metieniem un trim piespēlēm.

“AIK” ar 32 mačos nopelnītiem 55 punktiem atrodas piektajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle Dzierkala komandai paredzēta 13. janvārī 16:15 mājās pret “Linköpings HC”.