Rubīnam piespēle “Marlies” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Toronto “Marlies” ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzveica Sirakjūzas “Crunch” vienību.

Kristiānam Rubīnam šajā mačā rezultatīva piespēle pirmajos “Marlies” komandas vārtos. Latvijas aizsargs mazākumā piespēlējja ripu Džoijam Andersonam, kurš izskrēja vienatnē pret vārtsargu un atklāja mača rezultātu.

Otrā perioda beigās Remī Elijs izlīdzināja rezultātu, Daniels Valkots trešajā trešdaļā izvirzīja vadībā “Crunch”, bet Džozefs Duszaks panāca neizšķirtu rezultātu perioda vidū. Uzvarētāju noskaidrošanas metienos vārtus guva “Marlies” uzbrucēji Džoijs Andersons un Mihails Abramovs.

Rubīnam šosezon 39 AHL spēlēs vārti un astoņas rezultatīvas piespēles. bet Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Toronto “Maple Leafs” sastāvā Rubīns trīs cīņās palika bez punktiem. “Marlies” komanda ar 56 punktiem 50 mačos ir otrajā vietā Ziemeļu divīzijā. Sirakjūzas komanda ar 56 punktien 53 cīņās atrodas sestajā vietā Ziemeļu divīzijā.

Citā mačā Eduarda Tralmaka Providensas “Bruins” ar rezultātu 4:7 (3:2, 0:4, 1:1) piekāpās Bridžportas “Islanders”.

Tralmakam šajā mačā divas soda minūtes un negatīvs lietderības koeficients “-1”.

Ostinam Zarnikam vārti un divas piespēles, bet divas piespēles Endijam Andreofam, Simonam Holmstremam un Koulam Bardro “Islanders” labā. “Bruins” rindās vārti un divas piespēles Kameronam Hjūzam, bet trīs piespēles Džekam Studnikam.

Centra uzbrucējs kopumā šosezon 37 aizvadītās spēlēs AHL guvis 11 vārtus un sakrājis desmit rezultatīvas piespēles. Providensas komanda ar 62 punktiem 50 spēlēs ir otrajā vietā Atlantijas divīzijā, bet “Islanders” ar 53 punktiem 56 spēlēs ir septītajā vietā Atlantijas divīzijā.