Rubīnam piespēle AHL mačā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Toronto “Marlies” ar rezultātu 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) mājās pārspēja Ročesteras “Americans”.

Kristiānam Rubīnam šajā mačā rezultatīva piespēle, viens metiens pa vārtiem, kā arī pozitīvs lietderības koeficients “+1”.

Rubīns nopelnīja piespēli otrajā komandas vārtu guvumā, piespēlējot ripu Semjonam Der-Argučincevam, kurš nogādāja to Rubīna aizsardzības partnerim Makam Holovelam, kurš šāva ripu vārtos.

“Marlies” rindās divi vārti Nikam Robertsonam, bet trīs piespēles Semjonam Der-Argučincevam. “Americans” labā vārtus guva Brets Marejs un Peters Tiške.

Rubīnam šosezon 27 AHL cīņās viens vārtu guvums un četras rezultatīvas piespēles. Tāpat aizsargs piedalījies trīs Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačos Toronto “Maple Leafs” sastāvā, ar punktiem neizceļoties.

Tikmēr Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providencas “Bruins” ar rezultātu 2:1 (0;0, 0:1, 1:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”.

Tralmaks šajā cīņā palika bez rezultativitātes punktiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Rezultātu otrajā periodā atklāja “Penguins” uzbrucējs Džošs Grudens, bet trešajā periodā Zeks Senišins to izlīdzināja. Papildlaikā uzvaras vārtus “Bruins” izcīnīja Jespers Frodens.

Tralmakam šozeson 25 mačos seši vārti un piecas rezultatīvas piespēles.

Visbeidzot Jūtikas “Comets” ar Mareku Mitenu rezervē uzveica Springfīldas “Thunderbirds” komandu ar rezultātu 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) .

Vārti un divas piespēles Kevinam Bālam, bet vārti un piespēle A.J. Grīram un Džo Gambardelam. Vienīgos vārtus “Thunderbirds” labā guva Austrālijas hokejists Neitans Volkers.

Mitens šajā sezonā deviņos mačos AHL atvairījis 87,9% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,64 vārtus.