Rubīnam noraidījums, latviešiem mainīgi sniegumi Zviedrijā

Šovakar trīs Latvijas hokejisti aizvadīja spēles Zviedrijas hokeja līgā (SHL).

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” mājās ar 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) apspēlēja “Timra IK”.

Dzierkals šajā spēlē pielietoja vienu spēka paņēmienu un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1” uz ledus pavadītajās 16:53 minūtēs.

Šosezon SHL Dzierkals trīs mačos pie punktiem vēl nav ticis, taču četrās Čempionu hokeja līgas spēlēs guvis trīs vārtus.

Rodrigo Ābola  Engelholmas “Rogle” ar rezultātu 1:4 (1:1, 0:0, 0:3) viesos piekāpās “Leksands IF”

Ābols sev atvēlētajās 15 minūtēs veica divus metienus un uzvarēja 11 iemetienus.

Šosezon Ābols trīs spēlēs atzīmējies ar vārtu guvumu.

Visbeidzot, Ērnšeldsvīkas “MoDo” ar Kristiānu Rubīnu sastāvā apspēlēja “Linkopings HF” ar rezultātu (2:0, 2:2, 3:2).

Rubīns uz ledus pavadītajās 15 minūtēs un 30 sekundēs saņēma divu minūšu noraidījumu, veica vienu metienu pa vārtiem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderību “+1”.

Aizsarga Rubīna noraidījuma laikā “Linkopings HF” guva vārtus, panākot 3:5.

Šosezon Rubīns divās spēlēs guvis vienus vārtus.