Rubīnam lielākais spēles laiks komandā un uzvara latviešu derbijā, Dzierkalam noraidījums

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK”, spēlējot mājās, bullīšos ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) piekāpās aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētajai Ērnšeldsvīkas “MoDo”.

Dzierkals 12 minūtēs un 41 sekundē atzīmējās ar divām soda minūtēm un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 32 mačos SHL guvis tikai vienus vārtus.

Tikmēr Rubīns uz ledus pavadīja 22 minūtes un 36 sekundes, reizi metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu pretinieku metienu, pielietojot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 39 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Dzierkala pārstāvētā “AIK” ar 69 punktiem 39 mačos ieņem trešo vietu līgā, bet Rubīna pārstāvētā “MoDo” ar 47 punktiem 39 spēlēs ierindojas 12. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

“MoDo” nākamo maču aizvadīs 3. februārī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot Kārlstadas “Farjestad BK”. Savukārt “AIK” 4. februārī, plkst. 16:00, viesosies pie Malmes “Redhawks”.

Tikmēr sesto zaudējumu pēdējās septiņās spēlēs piedzīvoja uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle”, kas mājās ar 1:2 (1:2, 0:0, 0:0) atzina Vekšes “Lakers” pārākumu.

Ābols 18 minūtēs un 58 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja septiņos no 14 (50%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 40 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Rogle” ar 50 punktiem 40 mačos ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Ābola pārstāvētais klubs aizvadīs 3. februārī, plkst. 16:15 izbraukumā tiekoties ar “Linkoping”.