Rubīnam “-1” graujošā zaudējumā, Dzierkalam minimāls zaudējums sīvā cīņā

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlēs laukumā devās Latvijas hokejisti – aizsargs Kristiāns Rubīns un uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals.

Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” viesos pamatīgi zaudēja “IK Oskarshamn” ar rezultātu 2:7 (1:0, 0:3, 1:4).

Rubīns nospēlētajās 20 minūtēs un divās sekundēs veica divus metienus pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon Rubīns 12 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles.

“MoDo” ieņem 9. vietu SHL ar 12 spēlēs izcīnītiem 18 punktiem. Rubīna komandai nākamais mačs paredzēts 26. oktobrī mājās pret Kārlstadas “Farjestad BK”.

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” mājās minimāli piekāpās “Lulea HF” ar 0:1 (0:0, o:0, 0:1).

Abas komandas nespēja gūt vārtus līdz 55. minūtei, kad “sauso” sēriju pārtrauca Lūleo komandas uzbrucējs Mario Kempe.

Dzierkals uz laukuma atradās vien 9:46 minūtes, vienreiz apdraudot pretinieku vārtus.

Šosezon Dzierkals 12 spēlēs guvis vienus vārtus.

“AIK” ar 23 punktiem 12 mačos ieņem 4. vietu SHL. Nākamo spēli komanda aizvadīs 26. oktobrī mājās pret Malmes “Redhawks”.

Jau ziņojām, ka šodien Rodrigo Ābola pārstāvētā “Rogle BK” ar 2:1 apspēlēja “Timra IK”.