Rubīna vārti palīdz Belevilas “Senators” izcīnīt uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Belevilas “Senators” mājās ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Ročesteras “Americans” vienību.

Kristiāns Rubīns šajā mačā guva vārtus, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet otrās trešdaļas pirmajā minūtē “Americans” uzbrucējs Brendans Vorens atklāja mača rezultātu. Lasī Tompsons 11. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Aleksandrs Kisakovs vēlreiz izvirzīja vadībā Ročesteras klubu. Kristiāns Rubīns 16. minūtē ar plaukstas metienu izlīdzināja rezultātu.

Papildlaikā komandas vārtus neguva, bet “Senators” komanda realizēja visus trīs pēcspēles metienus un izcīnīja uzvaru.

Entuāns Bībo tika galā ar 25 no 27 “Americans” raidījumiem, bet Beks Vorms atvairīja 32 no 34 “Senators” metieniem.

Rubīnam šosezon 12 spēlēs divi vārti un divas piespēles, bet Belevilas “Senators” ar 11 punktiem 12 spēlēs atrodas piektajā vietā Ziemeļu divīzijā.