SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Rubīna un Tralmaka komandām rezultatīvas uzvaras

Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) vienība Toronto “Marlies” ar rezultātu 8:5 (4:3, 2:0, 2:2) pārspēja Klīvlendas “Monsters” komandu.

Rubīnam šajā spēlē divi metieni pa vārtiem un negatīvs lietderības koeficients “-1”.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Kērtisam Duglasam vārti un trīs piespēles, bet Džekam Kopakam un Anti Suomelam divi vārtu guvumi “Toronto” rindās. “Monsters” labā trīs piespēles Koulam Kaselsam, bet divi vārti Taileram Sikuram.

“Marlies” šosezon ar 54 punktiem 46 spēlēs atrodas trešajā vietā Ziemeļu divīzijā, bet “Monsters” 51 spēlē nopelnījuši 48 punktus un atrodas pēdējā, septītajā, pozīcijā Ziemeļu divīzijā.

 

Citā mačā Eduarda Tralmaka Providencas “Bruins” ar rezultātu 5:4 (1:0, 3:3, 0:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Vilksbāres/Skrenronas “Penguins”.

Tralmaks šajā mačā ar rezultativitāti neizcēlās.

Kameronam Hjūzam divi vārti, Stīvenam Fogartijam trīs piespēles, bet vārti un piespēle Viktoram Berglundam un Oskaram Stīnam “Bruins” rindās. “Penguins” labā vārti un piespēle Maiklam Šapū, bet divas piespēles Mičam Reinkem.

“Bruins” šosezon ar 60 punktiem 47 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Atlantijas divīzijā, bet “Bruins” 53 spēlē nopelnījuši 53 punktus un atrodas sestaja pozīcijā Atlantijas divīzijā.

Tralmakam šosezon 34 spēles desmit vārtu guvumi un desmit rezultatīvas piespēles.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)