Rodrigo Ābols gūst 19. vārtus sezonā (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda “Orebro” ar rezultātu 2:3 (0:1, 0:1, 2:0, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās Vekšes “Lakers” vienībai.

Ābolam šajā mačā 19 minūtēs un 25 sekundēs četri metieni pa pretinieku vārtiem, viens bloķēts metiens, viens spēka paņēmiens 50% uzvarētu iemetienu un pozitīvs lietderības koeficients “+2”.

Tikmēr Marenis šajā spēlē deviņās minūtēs un 55 sekundēs uz ledus trīsreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Ābolam šosezon 47 cīņās 19 vārti un 20 piespēles, bet Marenis 15 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu.

“Orebro” ar 76 punktiem 48 mačos ierindojas sestajā vietā SHL, bet “Lakers” ar 93 punktiem 48 spēlēs atrodas otrajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Ābola un Mareņa klubam 2. martā plkst. 20:00 viesos pret “Brynas” vienību.