Ro. Bukarts rezultatīvs komandas uzvarā, Bičevskim trešie vārti šosezon

Čehijas ekstralīgā spēles aizvadīja uzreiz vairāki Latvijas hokejisti.

Roberts Bukarts ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Vitkovices “Ridera” pārspēt Karlovi Vari “Energie” ar 3:2. Bukarts asistēja vairākumā atdodot piespēli Lukašam Krenzelokam neskatoties, palīdzot savai komandai gūt otros vārtus. Kopumā Bukarts uz ledus pavadīja 17:15 minūtes un pabeidza spēli ar negatīvu liuetderības koeficientu “-1”. Bukarta komandas biedrs aizsargs Guntis Galviņš nospēlētajās 13 minūtēs un 46 sekundēs ar aktīvām darbībām neizcēlās.

Plzeņas “Škoda” ar Mārtiņu Dzierkalu sastāvā piekāpās Tršinecas “Ocelarži” ar 1:2. Dzierkals sev atvēlētajās 21 minūtē un 53 sekundēs četras reizes meta pa vārtiem un šakrāja negatīvu lietderību “-2”. Šosezon Dzierkala kontā 19 (7+12) punkti 15 spēlēs.

Māris Bičevskis atzīmējās ar gūtiem vārtiem “Mlada Boleslav” sastāvā spēlē pret Pardubices “Dinamo”, kura noslēdzās ar rezultātu 3:4 papildlaikā “Dinamo” labā. Bičevskis guva savas komandas pirmos vārtus, raidot ripu pēc izspēles jau tukšos “Dinamo” vārtos. Latvietis uz laukuma atradās 16:27 minūtes, kuru laikā divreiz apdraudēja pretinieku vārtus un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Uvja Balinska pārstāvētā Litvinovas “Verva” viesos ar 0:3 piekāpās Liberecas “Bili Tygri”. Balinskis uz ledus pavadīja vairāk nekā 20 minūtes, vienreiz metot pa pretinieku vārtiem. Spēli aizsargs noslēdza ar “-1”.

Česke Budejovice “Motor”, kuras sastāvā spēlē Kristofers Bindulis, izbraukumā ar 2:4 zaudēja Jaromīra Jāgra Kladno “Rytiri”. Bindulis laukumā spēlēja 16:04 minūtes, kuru laikā veica 5 metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēminu un pabeidza spēli ar negatīvu lietderību “-1”.

Autors: hokejazinas.com Avots: Čehijas ekstralīga