Bukarts realizē soda metienu un asistē uzvarā, rezultatīvs arī Čukste (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar realizēja soda metienu un asistēja komandas uzvarā Čehijas Ekstralīgā, bet citā mačā aizsargs Kārlis Čukste atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Bukarta pārstāvētā Vitkovices ”Ridera” mājās ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) apspēlēja Brno ”Kometa” un svinēja ceturto panākumu pēc kārtas, panākot Čehijas Ekstralīgas līderi Parbubices ”Dynamo”.

Latviešu uzbrucējs 38. minūtē realizēja soda metienu un panāca ”Ridera” divu vārtu pārsvaru (3:1), bet pamatlaika pēdējās sekundēs asistēja komandas ceturtajā vārtu guvumā – 4:1. Pieredzējušais hokejists šosezon 25 spēlēs ir nopelnījis 24 (13+11) punktus.

Bukarts laukumā pavadīja 14 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari” viesos ar 2:4 (1:0, 0:0, 1:4) piekāpās ”Olomouc”.

Čukste asistēja komandas abos vārtu guvumos. Latvijas izlases aizsargs piektajā minūtē palīdzēja komandai atklāt mača rezultātu, bet 58. minūtē sekmēja izlīdzinājuma panākšanu. Čukste šosezon Čehijā 24 spēlēs ir nopelnījis četrus (1+3) punktus.

Latviešu aizsargs nospēlēja 16 minūtes un 44 sekundes, vienu reizi apdraudot pretinieku vārtu drošību, bloķējot vienu sāncenšu metienu un maču pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latviešu pārstāvēto klubu duelī aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor” viesos ar 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) sakāva aizsargu Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvēto Kladno ”Rytiri”.

Bindulis nebija pieteikts šim mačam, bet Dzierkals uz ledus pavadīja 13 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Cibuļskis nospēlēja 19 minūtes un 51 sekundi, vienu reizi apdraudot sāncenšu vārtu drošību un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Sotnieks laukumā pavadīja 15 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā vienu reizi meta vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri” izbraukumā ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pieveica Karlovi Vari ”Energie”.

Balinskis nospēlēja 19 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga