Rimjāns uguņo Norvēģijā

Latviešu uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar izcēlās ar trim (2+1) rezultativitātes punktiem Norvēģijas čempionātā (Fjordkraft-Ligaen).

Rimjāna pārstāvētā ”Ringerike” savā laukumā ar 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) piekāpās ”Frisk Asker”. Latviešu uzbrucējs ar rezultatīvām darbībām piedalījās visos komandas vārtu guvumos.

Otrā perioda ievadā Rimjāns, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva komandas pirmos vārtus un tobrīd uz tablo panāca 1:2, bet 52. minūtē, izceļoties vienādos sastāvos, guva ”Ringerike” otros vārtus mačā (2:4). Savukārt 56. minūtē latviešu hokejists palīdzēja komandai samazināt rezultāta starpību līdz minimumam – 3:4.

Rimjāns laukumā pavadīja 22 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latviešu uzbrucējs septiņos mačos šosezon ir atzīmējies ar pieciem precīziem metieniem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat panākumu svinēja arī aizsarga Maksims Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas mājās ar 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) sakāva ”Valerenga” hokejistus.

Ponomarenko nospēlēja 20 minūtes un 56 sekundes, divreiz metot pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Septiņos mačos latviešu aizsargs ir ticies pie vienas rezultatīvas piespēles.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hockey.no