Rimjāns turpina krāt punktus Norvēģijā, Ponomarenko lielais noraidījums

Latvijas uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Norvēģijas hokeja līgā.

Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” mājās ar 2:4 (1:0, 0:1, 1:3) atzina Stavangeras ”Oilers” pārākumu.

Latvijas hokejists 54. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja ”Panthers” otrajos vārtos un palīdzēja tobrīd mājiniekiem panākt uz tablo 2:2.

Rimjāns 19 minūtēs un astoņās sekundēs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Uzbrucējs šosezon 15 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” ar 10 punktiem 17 mačos ieņem devīto vietu desmit komandu konkurencē.

Tikmēr aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” savā laukumā ar 5:2 (2:0, 3:1, 0:1) pārspēja “Lillehammer”.

Ponomarenko laukumā pavadīja vien četras minūtes un 20 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar 25 soda minūtēm un neitrālu lietderības

Latvijas aizsargs jau 16. minūtē nopelnīja noraidījumu līdz spēles beigām.

Ponomarenko 17 mačos atzīmējies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.