Rimjāns rezultatīvs latviešu derbijā Norvēģijā

Latvijas uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Norvēģijas hokeja līgā (Fjordkraft-Ligaen) mačā pret aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvēto Sarpsborgas ”Sparta”.

Neskatoties uz Rimjāna rezultatīvo sniegumu, Ringerikes ”Panthers”, spēlējot viesos, piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1).

Latvijas uzbrucējs 58. minūtē palīdzēja ”Panthers” atklāt mača rezultātu, taču mājinieki 46 sekundes pirms pamatlaika noslēguma panāca neizšķirtu un izrāva papildlaiku.

Rimjāns nospēlēja 18 minūtes un 43 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Daugavpilī dzimušais hokejists šosezon 39 spēlēs ir nopelnījis 25 (13+12) punktus.

Savukārt Ponomarenko laukumā pavadīto 22 minūšu un 53 sekunžu laikā trīs reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas aizsargs šosezon 38 spēlēs ir sakrājis septiņus (2+5) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Fjordkraft-Ligaen