Site icon Hokeja ziņas

Rimjāns rezultatīvs, ”Arctic Eagles” šokē titulēto ”Oilers”

Leonards Rimjāns, hokejazinas.com

Leonards Rimjāns | Foto: Sofie Alexandra Kitterød

Trešo uzvaru pēc kārtas Norvēģijas hokeja līgā šovakar izcīnīja uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā Narvikas “Arctic Eagles”, kas, spēlējot mājās, pārsteidzoši bullīšos ar 4:3 (2:0, 0:2, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja deviņkārtējo Norvēģijas čempioni Stavangeras “Oilers”.

Rimjāns 54. minūtē asistēja trešajos “Arctic Eagles” vārtos un palīdzēja mājiniekiem panākt neizšķirtu. Uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes un 17 sekundes, izpildot četrus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un iegūstot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Šosezon Rimjāns desmit spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Arctic Eagles” ar deviņiem punktiem desmit mačos ierindojas astotajā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Nākamo spēli Rimjāna pārstāvētais klubs aizvadīs 17. oktobrī, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot “Lillehammer”.

Tikmēr aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” izbraukumā ar 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) atzina “Lorenskog” pārākumu.

Ponomarenko 15 minūtēs un 55 sekundēs atzīmējās ar vienu metienu un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli

”Sparta” ar 13 punktiem deviņos mačos ieņem sesto vietu līgā.

Nākamo spēli Ponomarenko pārstāvētā komanda aizvadīs 19. oktobrī, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar Haldenas “Comet”.