Rimjāns asistē vienīgajos vārtos, ”Panthers” piekāpjas tiešajai konkurentei

Latvijas uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Norvēģijas hokeja līgā, taču viņa pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” izbraukumā ar 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) piekāpās savai tiešajai konkurentei “Lorenskog IK”.

Latvijas hokejists 13. minūtē asistēja ”Panthers” vienīgajā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem panākt 1:1.

Rimjāns 19 minūtēs un 24 sekundēs izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šosezon 29 spēlēs izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un 18 rezultatīvām piespēlēm.

“Lorenskog IK” ar 32 punktiem 34 mačos ieņem astoto vietu desmit komandu konkurencē, bet ”Panthers” ar 19 punktiem 35 spēlēs atrodas priekšpēdējā pozīcijā.

Nākamo maču Rimjāna pārstāvētais klubs aizvadīs 1. februārī, plkst. 19:30 savā laukumā uzņemot pēdējā vietā esošo Haldenas “Comet”.