Rimjānam uzvaras vārti un rezultatīva piespēle Norvēģijā

Latvijas uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Norvēģijas hokeja līgā.

Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” mājās ar 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) sakāva “Frisk Asker”.

Latvijas hokejists 22. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva ”Panthers” uzvaras vārtus, bet 58. minūtē vairākumā asistēja komandas ceturtajā vārtu guvumā.

Rimjāns 19 minūtēs un piecās sekundēs izpildīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 37,5% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Latvijas uzbrucējs šosezon 12 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Panthers” ar septiņiem punktiem 14 mačos ierindojas pirmspēdējā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Tikmēr aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” savā laukumā ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās “Valerenga”.

Ponomarenko nospēlētajās 13 minūtēs un piecās sekundēs atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Latvijas aizsargs šosezon 14 mačos ticis pie piecām rezultatīvām piespēlēm.

”Sparta” ar 21 punktu 14 spēlēs ieņem ceturto vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hockey.no