Rihards Bukarts asistē otrajā Čempionu līgas spēlē pēc kārtas un iegūst “-4” (VIDEO)

Čempionu hokeja līgas 1/8 fināla spēlē uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Šveices komanda “EHC Biel-Bienne” viesos piekāpās Zviedrijas vienībai Kārlstadas “Farjestad BK” ar rezultātu 4:6 (0:2, 2:2, 2:2).

“Biel-Bienne” sēriju noslēdza ar kopīgo rezultātu 7:11 un izstājās no turnīra.

Sērijas uzvarētājs tiek noskaidrots pēc kopējā gūto vārtu skaita aizvadītās divās spēlēs. Pirmais komandu savstarpējais mačs noslēdzās ar rezultātu 3:5 “Farjestad BK” labā.

Bukarts šajā mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, asistējot komandas pirmajos vārtos 2. perioda sākumā. Vēlāk latvietis saņēma divu minūšu noraidījumu. Bukarts nospēlētajās 17:36 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu “-4”.

Bukarts divās Čempionu līgas spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Ceturtdaļfinālā “Farjestad BK” spēkosies ar citu Zviedrijas komandu – Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Šellefteo “AIK”. Pirmā spēle tiks aizvadīta 5. decembrī, bet otrā 12. decembrī.